„Penkiolika minučių pasakos" Kvėdarnos bibliotekoje

Ketvirtadienis, 26 Balandis 2018 15:01

Balandžio 23 dieną prasidėjo Nacionalinė bibliotekų savaitė. Ši data sutampa su Pasauline knygos diena. Ta proga Kvėdarnos bibliotekininkė pakvietė Prano Liatuko pradinės mokyklos ikimokyklinės grupės vaikučius apsilankyti bibliotekoje, kurioje vyko popietė „Penkiolika minučių pasakos".

Popietė metu vaikai labai įdėmiai klausėsi bibliotekininkės skaitomų pasakų. Po kiekvieno skaitymo vyko aptarimas. Visi stengėsi išreikšti savo nuomonę, papasakoti, kaip suprato kūrinį ir kokį įspūdį ši pasaka paliko. Emocijos liejosi per kraštus.

Kad vaikams nebūtų nuobodu, pasakas ne tik skaitėme, bet visiems žinomą „Du gaideliai" padainavome ir pašokome.

Bibliotekoje vaikučiams labai patiko. Išeidami pažadėjo, kad prašys mamyčių juos kuo dažniau čia atvesti.

Judita Vainorienė, Kvėdarnos filialo bibliotekininkė