Rašytoja, gydytoja ir vienuolė B. Žemaitytė pristatė dvi knygas

Antradienis, 24 Balandis 2018 18:07

Minint Nacionalinę bibliotekų savaitę, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vyko susitikimas su sese vienuole, gydytoja ir rašytoja Birute Žemaityte. Antrą kartą bibliotekoje besilankanti viešnia pristatė net dvi knygas: „Kunigas Aleksiukas" ir „Regiu Viešpatį: dvasiniai mąstymai".

B. Žemaitytė priklauso Švč. Jėzaus Širdies mažųjų tarnaičių seserų kongregacijai. Ji daugiau kaip dvidešimt metų dirbo gydytoja Alytaus ligoninės reanimaciniame skyriuje. Ji – ir piligrimė, kartu su bendraminčiais pėsčiomis nukeliavusi tūkstančius kilometrų.

Atvykusi viešnia pasidžiaugė gera bibliotekos aura ir čia dirbančiomis Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojomis.

Susitikimo metu rašytoja nuoširdžiai kalbėjo apie žmogaus gyvenimo prasmę, kūno laikinumą, trapumą, sielos stiprybę, apie dvasingumą, būtinybę daryti gera.

Ji taip pat papasakojo ir apie naujausias knygas „Kunigas Aleksiukas" ir „Regiu Viešpatį: dvasiniai mąstymai".

Nuoširdūs ir šilti rašytojos žodžiai paskatino susitikimo dalyvius atviresniam bendravimui. Jaukus susitikimas dalyvavusiems paliko neišdildomą įspūdį – tiek daug gerumo ir neblėstančios šypsenos gali padovanoti tik labai jautri ir užjaučianti asmenybė.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.