Sapnų gaudyklių dirbtuvės su rašytoja Igne Zarambaite

Pirmadienis, 23 Balandis 2018 18:13

Šilutiškė Ignė Zarambaitė yra ne tik trijų knygų vaikams autorė, bet ir kūrybiškos sielos asmenybė. Ji prisijaukino sapnų gaudyklių kūrimą ir dabar dalijasi savo žiniomis su kitais. Knygas rašanti sapnų gaudyklių kūrėja mielai sutiko atvykti į kaimyninę Šilalę ir, minint Nacionalinę bibliotekų savaitę, suorganizuoti kūrybinį užsėmimą. Tuo pačiu pristatyta autorės knyga „Skudurinukė".

Šilta ir draugiška jauna šilutiškė mielai dalijosi knygos rašymo ypatumais. Ji minėjo, kad tekstus rašė naktimis, kuomet likdavo laiko nuo kasdienių darbų. Gražus sutapimas, kad rašytoja yra ir bibliotekininkė, dirbanti Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.

Ignė Zarambaitė sakė, kad smagu pasigaminti savo sapnų gaudyklę, kuri gali tapti puikiu talismanu, saugančiu žmogaus sapnus. Iš viso tądien vaikų klubo „Nykštukas" nariai ir jaunieji skaitytojai pasigamino apie 20 sapnų gaudyklių, kurias žadėjo padovanoti mamoms artėjančios Motinos dienos proga.

Susitikimą organizavo Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.