Pasimatymas su „Knygų bobutėmis" Obelyno bibliotekoje

Pirmadienis, 23 Balandis 2018 17:17

Visose Lietuvos bibliotekose įsibėgėja renginiai, skirti Nacionalinei bibliotekų savaitei. Obelyno biblioteka šios savaitės renginių ciklą pradėjo minėdama Pasaulinę knygos dieną. Balandžio 23-ąją biblioteka kartu su Obelyno pagrindine mokykla pakvietė visą bendruomenę į renginį „Dešimt pasimatymų su knygų bobutėmis".

Į pasimatymą su savo skaitytojais sulėkė močiutės, senelės, bobutės ne tik iš Lietuvos pirkelių, gražiausių vaikystės pasakų, paslaptingų pilių, bet ir iš viso pasaulio. Renginys prasidėjo bibliotekoje „Knygų bobučių" suvažiavimo atidarymu ir skaitymo repeticija. Toliau knygų bobutės, nešinos knygomis, išskubėjo į klases, kur vyko garsinio skaitymo pamoka.

Mokiniai ir mokytojai klausėsi įvairiausių istorijų apie senelius, močiutes, „bobutes" ir „bobutinus". Pasimatymas su „knygų bobutėmis" ir patirti įspūdžiai leido suprasti, kad laikas su knyga gali būti žaismingas, kad skaityti istorijas ir jų klausytis yra tikras malonumas.

Balandžio 27 dieną biblioteka lauks skaitytojų baigiamajame Nacionalinės bibliotekų savaitės renginyje „Ateik. Skaityk ir Džiaukis!".

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė, Mildos Kvietkutės nuotr.