Vaikai susipažino su draugiška biblioteka

Trečiadienis, 11 Balandis 2018 15:21

Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos pirmokai, lydimi mokytojos Andželos Varanienės, apsilankė Kvėdarnos bibliotekoje, kur vyko popietė „Draugiška biblioteka".

Bibliotekininkė papasakojo vaikams apie bibliotekos darbą, mokė, kaip susirasti knygą patiems, supažindino su knygų fondu, aiškino, kas yra knygos autorius, antraštė.

Vaikai klausėsi labai įdėmiai ir bandė patys rinktis knygutes, kai kuriems puikiai sekėsi. Taip pat bibliotekininkė priminė vaikams, kad jie gali ne tik rinktis knygutes ir neštis namo, bet ir skaityti žurnalus, naudotis kompiuteriais, žaisti.

Vaikučiai atėjo ne tik pasirinkti knygučių, bet atsinešė klijų, žirklių ir padėjo bibliotekininkei „gydyti" knygutes.

Vaikai suprato, kad biblioteka yra draugiška visiems ir jie gali ne tik skaityti, bet ir žaisti bei užsiimti kita veikla.

Vaikučiai išsiskirstė pilni emocijų ir pažadėjo bibliotekoje lankytis dažniau.

Judita Vainorienė, Kvėdarnos filialo bibliotekininkė