Pavasaris padovanojo dar vieną žaidimo „Auksinis protas" nugalėtoją

Trečiadienis, 28 Kovas 2018 09:56

Tris kovo antradienius Šilalėje vyko žaidimo „Auksinis protas" pavasario sezonas, kuris, kaip ir daugelį metų, sulaukia didžiulio būrio komandų. Šiemet dėl geriausiųjų varžėsi net 17 komandų, o t. y. daugiau nei 100 dalyvių. Jie vienu metu su kitais Lietuvos miestais bandė įveikti „Auksinio proto" vardo vertus klausimus. Žaidimą organizavo Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, kuri yra protų mūšių mūsų mieste pradininkė.

Šilalė tarp kitų šalies miestų pasižymėjo komandų gausa. „Džiugu, kad kasmet atsiranda vis daugiau dalyvių, kurie vakarus nori praleisti intelektualiai. Taip pat smagu, kad atvyksta komandos iš viso Šilalės rajono: Kaltinėnų, Kvėdarnos, Pajūrio. Netgi sugrįžta kituose miestuose studijuojantys kraštiečiai", - sakė žaidimo organizatorė Rima Norvilienė.

Pirmuosius du turnyrus laimėjusi komanda „Eurobum" tapo ir pavasario sezono nugalėtoja. Ši komanda jau septynerius metus dalyvauja bibliotekos organizuojamuose protų mūšiuose.

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja rėmėjams: ūkininkams Andriui Baubliui ir Laimonui Merkeliui, Jonui Leilonui, Liutaurui Giedraičiui, vicemerui Valdemarui Jasevičiui, Savivaldybės tarybos nariams Kristinai Dambrauskienei, Virginijui Noreikai ir Henrikui Girčiui, UAB „Optita", UAB „Mobilus spektras", UAB „Vizinga", picerijai „Bamba pica", visuomeniniam judėjimui „ŠILALIŠKIAI", Tauragės „Europe direct" informacijos centrui, Mary Kay nepriklausomai pardavimų direktorei Inesai Kozlovienei, kavinei „Ugnija" ir Šilalės kultūros centrui. Taip pat biblioteka „ačiū" taria ir komisijos nariams Ritai Zabėlei, Rita Kiupelytei, Rūtai Janavičiūtei, Ričardui Norvilui bei savanorėms Giedrei Norvaišaitei ir Guodai Rupšytei.

Rima Norvilienė, žaidimo „Auksinis protas" Šilalėje organizatorė ir vedėja, autorės nuotr.