Šimtmečio viktorina Upynoje

Penktadienis, 09 Kovas 2018 16:25

Upynos kultūros namuose atkurtos Lietuvos 100-metis paminėtas netradiciškai – su Šimtmečio viktorina.

Vakaro dalyviai, sudarydami 9 komandas, vos tilpo salėje. Tad žiūrovams teko spraustis prie patalpos durų. Žaidėjai atvyko iš visos Upynos seniūnijos: Paežerio, Vytogalos, Obelyno, Varsėdžių ir Galvyčių kaimelių. Upynos miestelio meno mėgėjų ir Upynos Stasio Girėno mokyklos atstovai sudarė net po dvi komandas. Viktorinoje svečiavosi dalyviai ir iš Tauragės rajono Sodalės kaimo.

Viktorinos užduočių sumanytoja bei jos vedėja – bibliotekos atstovė Rima Norvilienė pateikė daug įdomių klausimų apie Lietuva, apie Upynos kraštą ir visada populiarias muzikines užduotis. Visus dalyvius įdėmiai stebėjo trijų moterų komisija: Giedrė Leškienė, Rima Macijauskienė ir Lina Maslauskienė.

Nugalėtojų komanda – tik viena. Jos nariai buvo apdovanoti Šilalės viešosios bibliotekos prizais, o komanda įvardinti, kaip pati šauniausia.

Susirinkusiuosius vienijo Lietuvos 100-mečio tematika. Renginys pradėtas „Tautiška giesme", o visą vakarą lydėjo azartas, gera nuotaika, bendruomeniškumas ir svarbiausia – Upynos seniūnijos gyventojų vieningumas.

Renginį organizavo, vedė bei šią informaciją teikia Upynos kultūros namų koncertų (spektaklių) organizatorė Renata Gužauskienė. Jai talkino kolegės Rasa Kapučinskienė ir Zina Bagdonienė.

Renata Gužauskienė, Upynos kultūros namų koncertų (spektaklių) organizatorė