Prasidėjo IX-asis žaidimo „Auksinis protas" sezonas

Trečiadienis, 07 Kovas 2018 11:47

Vakar, kovo 6 dieną, Šilalėje prasidėjo intelektualaus žaidimo „Auksinis protas" pavasario sezonas, kuris, kaip ir daugelį metų, sulaukia daug komandų. Šiemet dėl geriausiųjų vardo varžosi net 17 komandų, o t. y. daugiau nei 100 dalyvių, kurie vienu metu su kitais Lietuvos miestais bando įveikti įvairius klausimus. Žaidimą organizuoja Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, kuri yra protų mūšių mūsų mieste pradininkė.

Pavasario sezoną sudaro trys turnyrai, kurie vyksta kovo antradieniais. Beje, Šilalė yra vienas tų miestų, kuris pasižymi komandų gausa. Džiaugiamės, kad kasmet atsiranda dalyvių, kurie vakarus nori praleisti ne tik linksmai, bet ir intelektualiai. Taip pat smagu, kad atvyksta komandos iš viso Šilalės rajono: Kaltinėnų, Kvėdarnos, Pajūrio ir kt.

Pirmojo turnyro nugalėtojais tapo komanda „Eurobum", kurie jau septynerius metus dalyvauja bibliotekos organizuojamuose protų mūšiuose ir viktorinose. Tačiau, kuri komanda laimės pavasario sezoną, paaiškės po dar dviejų turnyrų, kovo 27 dieną.

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja rėmėjams. „Ačiū" tariame ūkininkams Andriui Baubliui ir Laimonui Merkeliui, Jonui Leilonui, Liutaurui Giedraičiui, vicemerui Valdemarui Jasevičiui, Savivaldybės tarybos nariams Kristinai Dambrauskienei, Virginijui Noreikai ir Henrikui Girčiui, UAB „Optita", UAB „Mobilus spektras", UAB „Vizinga", picerijai „Bamba pica", visuomeniniam judėjimui „ŠILALIŠKIAI", Tauragės „Europe direct" informacijos centrui, Mary Kay nepriklausomai pardavimų direktorei Inesai Kozlovienei, kavinei „Ugnija" ir Šilalės kultūros centrui.

Rima Norvilienė, žaidimo „Auksinis protas" Šilalėje vedėja