Vasario 16-osios minėjimas Pajūrio bibliotekoje

Pirmadienis, 19 Vasaris 2018 13:15

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Pajūrio filialo bibliotekoje pristatyta nauja paroda „Lietuvos valstybė – tai aš", kurioje eksponuojamos įvairios istorinės knygos iš bibliotekos fondo. Paroda veiks iki kovo 8 dienos.

Vasario 16-oji – iškiliausia data mūsų šalies kelyje. Tą dieną mūsų protėviai padovanojo mums kelią į laisvę. Tai toji diena, kai eilinį kartą prisimename istorinius įvykius, didžiuojamės sava šalimi ir rodome jai savo meilę.

Būtent tokių nuotaikų buvo kupina Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimo popietė „Lietuvos valstybė – tai aš", vykusi vasario 15d. Pajūrio filialo bibliotekoje. Popietės lankytojai turėjo galimybę išklausyti išsamų Danutės Danaitienės pasakojimą apie Lietuvą ir su ja susijusius įvykius, taip pat apie gimtinę ir Pajūrio kraštą.

Susirinkusiems sveikinimo žodį tarė Pajūrio seniūnė Roma Veščiūnienė, nemažą puokštę šiltų, gražių žodžių laisvės, bendrumo tema išsakė Pajūrio miestelio bendruomenės pirmininkė Steselė Sėrapinienė.

Bibliotekininkė Rasa Griškienė priminė, kaip svarbu vertinti savo valstybę, žinoti jos istoriją, gerbti tai, ką turime, puoselėti tautiškumą.

Tikimės, kad valstybinių švenčių paminėjimai, ypač Vasario 16-osios, nors maža dalele prisidės prie mūsų pačių pilietiškumo, atsakingumo, taip pat kultūrinių vertybių puoselėjimo.

Rasa Griškienė, Pajūrio filialo bibliotekininkė