Kino seansai apie prezidentą Aleksandrą Stulginskį

Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018 09:48

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Šilalės viešojoje bibliotekoje vyksta dokumentinio kino seansai Prezidentui Aleksandrui Stulginskiui atminti. Filmo peržiūrose aktyviai dalyvauja Šilalės Simono Gaudiešiaus gimnazijos, Dariaus ir Girėno progimnazijos mokiniai ir jų istorijos mokytojai Paulius Bijūnas, Tomas Vaitkūnas, Regina Kelpšienė, Aurelija Betingienė.

Peržiūrėję filmą, moksleiviai daugiau sužinojo apie Lietuvos Prezidentą Aleksandrą Stulginskį – vieną ryškiausių XX a. Lietuvos istorijos asmenybių, buvusį Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininką, Lietuvos ūkininkų sąjungos lyderį ir Steigiamojo Seimo pirmininką.

Į dokumentinio kino seansus biblioteka kviečia ne tik moksleivius, bet ir tuos, kam svarbi istorija, kas nori daugiau sužinoti apie mūsų krašte, netoli Kaltinėnų gimusį ir užaugusį vieną ryškiausių demokratų Lietuvoje ir Europoje, 1918 m. Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto signatarą, Respublikos Prezidentą Aleksandrą Stulginskį (1885-1969).

Į kino seansus kviečiame registruotis tel. 8 449 74303.

Bibliografijos ir kraštotyros skyriaus inf.