Laukuvos biblioteka mini Atkurtos Lietuvos šimtmetį

Antradienis, 13 Vasaris 2018 16:09

Netrukus minėsime Atkurtos Lietuvos šimtmetį. Kiekvienas širdyje pagalvojame, kokie esame svarbūs Lietuvai, nes tik man arba mums visiems yra skirta laimė minėti Lietuvos valstybės šimtmetį. Ne kiekvienas žmogus gali pasidžiaugti sulaukęs šimto metų, bet Lietuva, mėtyta ir vėtyta įvairių negandų, gali džiaugtis sulaukusi gražaus jubiliejaus.

Lietuva dažnai yra lyginama su ąžuolu, nes būtent šitas medis atlaiko visas gamtos išdaigas, stipriomis šaknimis įaugęs į Lietuvos žemelę.

Šilalės meno mokyklos Laukuvos dailės skyriaus mokiniai Lietuvos šimtmečiui paminėti Laukuvos bibliotekoje surengė parodą „Mūsų ąžuolas Lietuvos šimtmečiui". Piešinys, sudarytas iš 21 atskiro popieriaus lapo, bet juos visus sujungus matosi didingas ąžuolas. Nors atskiri lapai nereiškia nieko, bet sudėti krūvoje jie atspindi medį.

Atskirai, kaip ir piešinio lapai, mes esame tik maži Lietuvos gyventojai, o kartu – stipri Lietuvos tauta, sugebanti ir gebanti ištverti visas negandas.

Nepamiršk, žmogau, kad esi LIETUVIS, ir vasario 16 d. pasipuošk trispalve. Mes, Laukuvos biblioteka kartu su Šilalės meno mokyklos dailės Laukuvos skyriaus mokiniais, kurie mokosi Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje, ir Asociacijos „Laukuviečiai" nariais vasario 13 d. šimtu trispalvių vėliavėlių papuošėme medį, augantį Laukuvos miestelio centre. Už pagalbą įgyvendinant bendrą Šilalės meno mokyklos, Asociacijos ,,Laukuviečiai" ir Laukuvos bibliotekos idėją papuošti Laukuvos seniūnijos medelį dėkojame UAB ,,Edvonis" direktoriui Donatui Šimkui.

Jolanta Kairienė, Laukuvos filialo bibliotekininkė