Šilališkės mokėsi gaminti popierines rožes

Trečiadienis, 07 Vasaris 2018 16:57

Vasario 6 dieną Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje veikė kūrybinės-edukacinės dirbtuvės „Rožės žiedu pražydęs popierius". Patirtimi dalinosi ir rožių gamybos niuansų mokė pajūriškė Roberta Pocienė.

Tai jau antrasis užsiėmimas, kurį veda jauna moteris iš Pajūrio miestelio. R. Pocienė visada maloniai sutinka bendradarbiauti su biblioteka ir pasidalinti sukauptomis žiniomis apie popierinių gėlių gamybos procesą.

Šios kūrybinės dirbtuvės – ne tik puiki proga suburti kūrybingas šilališkes, bet ir turiningai praleisti laisvalaikį ir išmokti kažko naujo.

Užsiėmime dalyvavusios moterys džiaugėsi įdomiai praleista popiete ir dėkojo R. Pocienei už galimybę savo namus papuošti jų pačių rankomis pagamintomis rožėmis.

Šilalės viešosios bibliotekos inf., Jolantos Venckienės nuotr.