Saugesnio interneto diena Obelyne

Antradienis, 06 Vasaris 2018 16:02

Vasario 6 dieną, minėdama Tarptautinę saugesnio interneto dieną, Obelyno biblioteka pakvietė savo lankytojus prisijungti veiklų, kurių šūkis – „Junkimės, kurkime ir dalinkimės pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo MŪSŲ!".

Nepabūgę siaučiančios gripo epidemijos, aktyviausi bibliotekos lankytojai tapo tiesiogiai transliuojamos paskaitos „Viskas prasideda nuo MŪSŲ!" dalimi. Susirinkusieji ne tik stebėjo tiesioginę vaizdo transliaciją, bet ir dalyvavo jos aptarime, dalijosi žiniomis, kaip saugiai naudotis internetu. Renginio dalyviai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias atlikdami testą „Ar esi saugus internete?".

Bibliotekininkė taip pat pakvietė visus lankytojus vasario 6-11 dienomis jungtis prie akcijos „#Aš draugiškas internete – ir Tu būk toks" ir siųsti nuorodą www.draugiskasinternetas.lt savo facebook draugui internete.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė