Prisimenant Martyną Vainilaitį

Pirmadienis, 29 Sausis 2018 10:05

Pajūralio bibliotekoje vyko popietė, skirta Martyno Vainilaičio 85-mečiui. Į smagią ir žaismingą kelionę po knygų pasaulį leidomės su Pajūralio pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniais ir jų mokytojomis Sigita Patackiene ir Jolanta Beržiniene.

Popietės metu prisiminta, jog M. Vainilaitis daug rašė apie mitologines būtybes: baubus, laumes, velniūkščius, ežiukus, nykštukus ir kt.

Vaikai skaitė rašytojo kūrinius, klausėmės aktoriaus A. Mosiejaus sekamos pasakos ,,Ežio namas", rinkome malonybinius žodžius, pasukome galveles ir prisiminėme, ką sužinojome popietės metu. Geriausiai skaitantys – Armandas Dabulskis, Patricija Lekavičiūtė, Nojus Jašinskas, Astijus Rimkus – apdovanoti atminimo dovanėlėmis – knygomis.

Vaikams palinkėta atrasti ir pamilti knygą ir kuo daugiau skaityti!

Staselė Pūdžemienė, Pajūralio filialo bibliotekininkė