Vaikų klubo „Nykštukas" išvyka į Tauragę

Trečiadienis, 17 Sausis 2018 11:43

Žvarbią sausio 16 dienos popietę Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos kartu su vaikų klubo „Nykštukas" vaikais vyko į Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešąją biblioteką. Čia šilališkiai stebėjo 25-metį švenčiančio „Batuoto katino" lėlių teatro spektaklį „Sveiki, vaikai!".

Būtent tokiu pasisveikinimu šis lėlių teatras jau daugiau nei du dešimtmečius kreipiasi į vaikus, bibliotekos lankytojus ir svečius.

Klubo „Nykštukas" mažieji liko sužavėti aktoriais ir jų vaidinimu. Turėjo galimybę ir patys pabūti artistais.

Šilališkiai taip pat apsilankė Tauragės pilyje, apžiūrėjo muziejų, kuriame rado istorijos ir archeologijos lobyną, keičiamas ekspozicijas, fotografijos galeriją.

Vaikų literatūros skyriaus inf. ir nuotr.