Svečiuose mažieji Laukuvos bibliotekos lankytojai

Penktadienis, 15 Gruodis 2017 09:07

Gruodžio 13 d. Laukuvos Norberto Vėliaus priešmokyklinės klasės mokiniai kartu su mokytoja Rima Šaltmeriene svečiavosi Laukuvos bibliotekoje.

Tik įžengę pro duris, mažieji lankytojai suskubo akimis ieškoti savo darbelių. O jie tikrai turi kuo pasigirti. Paroda „Kalėdų belaukiant" pilna spalvingų besišypsančių Kalėdų senelių, besmegenių. Sutapimas, ar ne, bet tą dieną smarkiai snigo ir vaikučiai sugužėjo į biblioteką apsnigę, kaip ir jų darbeliuose nupiešti besmegeniai. Mažieji vartė knygeles, grožėjosi paveiksliukais, klausinėjo, džiaugėsi pažindami Linos Žutautės knygeles „Kakė Makė" ir kt.

Kartu su mažaisiais skaitėme stebuklų knygą „Kalėdos". Ryškiomis spalvomis iliustruota knygelė vaikučiams padėjo nukeliauti į tolimą Šiaurę, kur gyvena Kalėdų senelis. Išklausę pasakos, mažieji ant spalvingų atviručių rašė, ką norėtų Kalėdų rytą rasti po egle.

Kviečiu visus tėvelius užsukti į Laukuvos biblioteką ir pasidžiaugti mažųjų priešmokyklinukų darbeliais.

Jolanta Kairienė, Laukuvos filialo bibliotekininkė