Tradicijų pynė Obelyne, skirta „Knygų Kalėdoms"

Penktadienis, 15 Gruodis 2017 08:02

Gruodžio 13 dieną Obelyno bibliotekoje vyko popietė „Žiemos tamsoje, knygų šviesoje", skirta Prezidentės D. Grybauskaitės inicijuotai akcijai „Knygų Kalėdos". Šventinė popietė prasidėjo skambant dainai „Santa Liucija", kai mergaitės baltais rūbais į biblioteką įnešė žvakes ir krepšelį bandelių „Liucijos katinukai". Taip pradėta šventė neatsitiktinai, nes gruodžio 13 dieną yra minima Šviesos diena, Šv. Liucijos diena.

Toliau popietę tęsė „Kalėdiniai poezijos burtai", kuriuos skaitė bibliotekininkė S. Trijonaitienė. Kalėdinių giesmių puokštę šventės dalyviams padovanojo Obelyno pagrindinės mokyklos skautės, o jas paruošė mokytojas A. Šimkus.

Renginio pabaigoje buvo prisiminti nuveikti darbai ir įteiktos padėkos skaitytojams ir kitiems žmonėms, labiausiai prisidėjusiems prie bibliotekos organizuojamų įvairių veiklų. O šventinės popietės dalyviai, atsiliepdami į Prezidentės D. Grybauskaitės akciją, padovanojo naujų knygų bibliotekai. Šios knygos netrukus pradžiugins bibliotekos skaitytojus.

Gausus būrys popietės dalyvių parodė, kad knygos šviesa vis dar svarbi mūsų gyvenime.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė