Bilionių biblioteka Kalėdas pasitinka su knyga

Antradienis, 12 Gruodis 2017 09:13

Gruodžio 8 dieną Bilionių bibliotekoje vyko popietė „Kalėdų laukiam su knyga", skirta "Knygų Kalėdoms". Renginiui ruoštis padėjo aktyviausios bibliotekos lankytojos Aistė ir Aurinta Norbutaitės.

Skaitėme ištrauką iš Nijolės Morkūnaitės knygutės „Ką kalba knygos", žaidėme žaidimus, vaišinomės arbata ir saldumynais.

Prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės akcijos „Knygų Kalėdos" prisijungė ir dovanojo bibliotekai knygų Virginija Geštautienė, Elena Vismantienė ir Loreta Daukantienė.

Nuo lapkričio vidurio iki Kalėdų bibliotekose švenčiamos „Knygų Kalėdos" – Kalėdos tarp knygų, Kalėdos su knyga. Knyga mus lydi nuo vaikystės, kai mama sekdavo pasakas, kai mes patys raidelę po raidelės skaitėme pirmąjį žodį. Knyga mums padeda mokytis, tobulėti, padeda nuklysti į tolimus kraštus. Prisiminę vaikystę, prisiminkime pirmą perskaitytą knygą, ir suprasime, kokia ji brangi jautriame, paslaptingame ir neatrastame vaiko pasaulyje.

Irena Leontjevienė, Bilionių filialo bibliotekininkė, Aurintos Norbutaitės ir Virginijos Geštautienės nuotr.