„Knygų Kalėdos" Kvėdarnos bibliotekoje

Pirmadienis, 11 Gruodis 2017 16:31

Gruodžio 6 dieną bibliotekoje vyko popietė „Siunčiu žinutę draugui", skirta „Knygų Kalėdoms". Renginyje dalyvavo Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos mokiniai. Bibliotekininkė papasakojo vaikams apie bibliotekoje vykstančią akciją „Knygų Kalėdos" .

Vaikai apžiūrėjo naujose patalpose įsikūrusią biblioteką, džiaugėsi naujomis, gražiomis knygutėmis, aptarinėjo jau perskaitytas. Kad galėtų sudominti perskaitytomis knygomis savo draugus, spalvino skirtukus, ant kurių užrašė savo palinkėjimus. Šiuos skirtukus mažieji paslėpė knygutėse. Tai žinutės draugams, kad šią knygą skaitė bendraamžis draugas.

Grįžę namo, vaikai pažadėjo paraginti savo tėvelius, kad jie prisidėtų prie kilnios akcijos ir padovanotų naujų knygų bibliotekai.

Judita Vainorienė, Kvėdarnos filialo bibliotekininkė