Kūrybinės popierinių gėlių dirbtuvės

Ketvirtadienis, 30 Lapkritis 2017 09:20

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vyko kūrybinės edukacinės dirbtuvės „Popierinė gėlė". Užsiėmimą vedė pajūriškė, popierinių gėlių meistrė Roberta Pocienė. Jai padėjo Pajūrio bibliotekininkė Rasa Griškienė.

Bibliotekos lankytojos iš popieriaus gamino kalėdinę gėlę. Užsiėmimo metu Roberta supažindino su naudojamų medžiagų savybėmis, negailėjo patarimų, kur ir ką geriausiai pirkti, pasakojo apie savo ieškojimus tobulinant kūrybinį procesą.

Nuoširdus susidomėjimas ir susikaupimas tvyrojo kerpant ir pirmąjį žiedo lapelį, ir uždedant paskutinį akcentą – šerkšną. Pasitardamos, pajuokaudamos, Robertos ir Rasos padedamos, kiekviena užsiėmimo dalyvė padarė savo Kalėdų gėlę.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojos dėkojo užsiėmimo vadovei už bendradarbiavimą ir profesionalių paslapčių atskleidimą.

Prie kavos puodelio moterys džiaugėsi įgytomis žiniomis, šiltu bendravimu, puikia nuotaika ir aptarė naujų užsiėmimų temą ir laiką.

Visas besidominčias ir norinčias išmokti ar pasidalinti rankdarbių naujovėmis, kviečiame prisijungti prie bendraminčių.

Informaciją rasite bibliotekos tinklapyje, facebook ar apsilankius Skaitytojų aptarnavimo padalinyje.

Laukiame visų su pageidavimais ir pasiūlymais, nes kartu daryti ne tik lengviau, bet ir smagiau.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus inf., Jolantos Venckienės nuotr.