Žaidimas „Auksinis protas" Šilalėje vėl turi naują nugalėtoją

Trečiadienis, 29 Lapkritis 2017 16:06

Keturis lapkričio antradienius kavinėje „Provincija" vyko intelektinio žaidimo „Auksinis protas" gyvi žaidimai. Savo žiniomis Šilalėje varžėsi net 18 komandų, kurios per rudens sezoną turėjo įveikti 256 klausimus. Šio populiaraus žaidimo organizatorė ir protų mūšių mūsų mieste pradininkė – Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

„Auksinio proto" turnyrai vyksta daugiau nei 40-yje Lietuvos miestų, tarp jų ir Šilalėje, kuri išsiskiria žaidėjų aktyvumu ir tikrai nelieka nepastebėta „Auksinio proto" padangėje. 108 dalyviai – tiek žaidėjų kiekvieną antradienį sulaukdavo „Auksinis protas" iš viso Šilalės rajono. Šis žaidimas skatina turiningą laisvalaikio praleidimą, naujų žinių įgijimą ir smagų laiką su bičiuliais.

Rudens sezono nugalėtojais tapo jau ne pirmą kartą šiame žaidime laurus skinanti komanda „Eurobum".

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka dėkoja ištikimiems žaidimo draugams ir rėmėjams: ūkininkui Andriui Baubliui, Šilalės rajono savivaldybės tarybos nariams Henrikui Girčiui ir Virginijui Noreikai, „Joninių" vaistinės savininkui Jonui Leilonui, Valdemarui Jasevičiui, UAB „Kvėdarsta", UAB „Optita", UAB „Mobilus spektras", UAB „Vizinga", nepriklausomai „Mary Kay" pardavimų direktorei Inesai Kozlovienei, picerijai „Bamba pica", visuomeniniam judėjimui „ŠILALIŠKIAI", Tauragės „Europe direct" informacijos centrui ir kavinei „Provincija".

Rima Norvilienė, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, žaidimo „Auksinis protas" Šilalėje vedėja