„Svečiuose pas Astridą Lindgren"

Antradienis, 21 Lapkritis 2017 10:15

Šį rudenį vienai žymiausių vaikų literatūros kūrėjai Astridai Lindgren sukanka 110-osios gimimo metinės. Todėl lapkričio 17 dieną Jucaičių bibliotekos jaunieji skaitytojai buvo pakviesti į popietę „Svečiuose pas Astridą Lindgren".

Popietės dalyviai buvo supažindinti su švedų rašytojos biografija ir kūryba. Kartu su vaikais skaitėme linksmiausias Astridos Lindgren knygų ištraukas, aptarėme legendinės rašytojos sukurtus personažus: Pepę Ilgakojinę, Emilį iš Lionebergos, Karlsoną ir kt.

Vaikai dalyvavo viktorinoje. Atsakymų į nežinomus klausymus jie ieškojo internete, enciklopedijose. Už teisingus atsakymus lankytojai buvo apdovanoti prizais.

Popietės pabaigoje apdovanotos skaitytojos Karina Jonikaitytė, Simona Kinderyte, Agnė Martinkutė, Urtė Jonikaitytė, kurios dalyvavo vasaros skaitymo iššūkyje.

Graži popietė pasibaigė, o mylimos rašytojos knygos buvo, yra ir bus skaitomiausios visų vaikų.

Rasa Šeputienė, Jucaičių filialo bibliotekininkė, autorės nuotr.