Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Obelyne

Antradienis, 21 Lapkritis 2017 09:45

Tradicinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitė pakvietė Obelyno bibliotekos lankytojus pakeliauti po salas Šiaurės šalyse. Šių metų tema „Šiaurės salos" atsispindėjo visose veiklose.

Pirmadienį dideli ir maži knygos mylėtojai jaukioje žvakių šviesoje susėdo klausytis istorijų, skaitomų tuo pačiu metu visose Šiaurės ir Baltijos šalyse. Kartu su piratu Džonu Silveriu (bibliotekininkė Silvijana Trijonaitienė) skaitėme ištrauką iš suomių rašytojo Mauri Kunnas knygos „Lobių sala". Smagi ištrauka visus renginio dalyvius perkėlė į literatūrinę salą. Kartu su knygos personažais keliavome į Kaulų salą ieškoti paslėpto lobio.

Obelyno bibliotekoje taip pat vyko kūrybiniai užsiėmimai „Šiaurės burės" , kuriuose susirinkusieji mokėsi lankstyti laivelius iš popieriaus, o juos puošė Šiaurės šalių vėliavomis.

Ta pačia proga parengta spaudinių paroda „Supasi knygos Šiaurės vėjui pučiant" ir vaikų piešinių paroda „Piratai saloje".

Kasmetinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitė padovanojo gražių akimirkų kiekvienam atėjusiam į skaitymo ir šviesos šventę.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė