Nauji atradimai Bijotų bibliotekoje

Pirmadienis, 30 Spalis 2017 14:44

Spalio 25-26 dienomis Bijotų bibliotekoje lankėsi mažieji bijotiškiai, lydimi mokytojos Vilmos Latožienės bei Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikai, lydimi mokytojos Eglės Kvederienės. Čia vyko pirmoji pažintis su biblioteka.

Vaikai buvo pakviesti apžiūrėti bibliotekos patalpas. Kelią po biblioteką jiems rodė pėdutės. Jos nuvedė prie pačios įdomiausios ir gražiausios, pilnos nuostabių istorijų ir piešinių knygos. Būsimiems mažiesiems skaitytojams buvo paaiškinta, kaip išsirinkti knygeles.

Vaikai apžiūrėjo parodą „Meškiukų istorijos". Mažieji sužinojo, kad pirmasis žaislinis meškiukas Tedis atsirado prieš 115 metų. Taip pat jie klausėsi Barto, Mikės Pūkuotuko, Rudnosiuko, Pedingtono ir kitų meškiukų istorijų, šoko meškiukų šokį, ieškojo paslėpto lobio ir pasakojo savo žaislų istorijas.

Nijolė Pociuvienė, Bijotų filialo bibliotekininkė