Pirmosios knygelės šventė Obelyno bibliotekoje

Penktadienis, 29 Rugsėjis 2017 15:46

Gražų rugsėjo rytą bibliotekininkė S. Trijonaitienė pakvietė Obelyno pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės auklėtinius su mokytoja Roma Girčiene į pirmosios knygelės šventę. Ypatingą nuotaiką šventės dalyviams padėjo sukurti A. Jurašiaus knygelės „Akmenukų pasakos" skaitomos istorijos ir kitos įdomios veiklos.

Vaikai ne tik klausėsi skaitomų ištraukų, bet ir tyrinėjo akmenis, kurių buvo pilna biblioteka. Taip pat vaikai išbandė akmenukų terapiją rankytėms, masažavo jas akmenukais, kurių vieni buvo sudėti į šiltą vandenį, o kiti į šaltą. Po to visi suskubo paimti teptukus, išsirinko gražiausius akmenukus ir juos spalvino. O iš spalvoti akmenukų sudėliojo „Akmeninį žmogutį". Atlikę visas smagias užduotis, jaunieji skaitytojai suskubo išsirinkti savo pirmąją knygutę. Bibliotekininkė kiekvieną apdovanojo knygos skirtuku ir saldžia dovanėle.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė