Tautiška Giesmė skambėjo ir Obelyne

Bibliotekininkė S. Trijonaitienė kartu su Obelyno pagrindinės mokyklos skautais ir jų vadove Judita Armoniene, pakvietė kaimo bendruomenę švęsti – Valstybės Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Mokyklos kieme prie skautų uždegto laužo suėję į būrį užtraukėme Lietuvos himną, kartu pagal skautų tradicijas pagerbdami Lietuvos vėliavą. Sugiedojus Tautišką giesmę bibliotekininkė visus pakvietė sudalyvauti viktorinoje: „Išmintis nuo Šilalės krašto piliakalnių".

Taip pat klausėsi skaitomų ištraukų iš legendų, sakmių  ir turėjo pasakyti  apie kokį piliakalnį ar vietovę šis pasakojimas. O teisingai atsakiusiųjų į viktorinos klausimus laukė puikūs prizai. Po Lietuvos himno giedojimo ir smagios viktorinos apie piliakalnius niekas iškart neišsiskirstė, o liko ir pasibūti draugiškame ratelyje, vaišinosi skautų išvirta kakava, pyragu, draugiškai dalijosi naminės duonos rieke.

S. Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė.