Naujas stalo žaidimas apie Šilalę

Pirmadienis, 26 Birželis 2017 16:29

Dar 2016 m. lapkričio mėn. Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotame konkurse „Transformeris". Jo metu buvo laukiama stalo žaidimo projektų, kurie sukurti remiantis kompiuteriniais žaidimais. Tad mūsų biblioteka kartu su Šilalės jaunimu parengė projektą šiam konkursui, remdamiesi interaktyviu žaidimu „Skrydis per Šilalę".

Tapome laimingaisiais ir gegužės mėnesį dar spaustuvės dažais kvepiantis stalo žaidimas „Skrydis per Šilalę" pasiekė Šilalės viešąją biblioteką, o birželio 22 dieną įvyko pristatymas susirinkusiems žaidėjams. Pirmieji išmėginę „skrydį" pasidžiaugė, kad tai puikus būdas sužinoti apie Šilalės kraštą naujų dalykų arba kaip tik parodyti savo žinias.

Loreta Šimutytė-Balčiūnienė, Interaktyvios jaunimo erdvės darbuotoja, autorės nuotr.