Šilališkiai dalyvavo Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydyje

Antradienis, 13 Birželis 2017 07:30

Praėjusią savaitę Tauragėje, Taurų nuotykių parke vyko XVI-asis Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydis tema „Parubežio nuotykiai: kultūrinis - sportinis eksperimentas". Jame dalyvavo Vakarų bibliotekų atstovai iš 13 rajonų, tarp jų ir Šilalės komanda.

Dvi dienas trukusiame susitikime bibliotekininkai ne tik bendravo su kolegomis, dalijosi patirtimi, bet ir rodė iš anksto paruoštas menines programas bei varžėsi sporto rungtyse. Sąskrydį organizavo Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka.

Atvykę ir įkūrę stovyklavietes, Žemaitijos regiono bibliotekų atstovai išskubėjo į komandų rikiuotę ir renginio atidarymą, kuriame netrūko šmaikščių pasirodymų. Šilalės komanda, tradiciškai pasivadinusi „Šilaila", parodė savo atliktus namų darbus – smagų vaidinimą apie pasienio gyvenimą.

Vėliau vykusios sporto rungtys pareikalavo nemažai ištvermės ir jėgos. Bibliotekininkai save išbandė originaliai pavadintose varžybose: „Pabiegims ant suderėjima paminkla", „Skuosk nuo žandara", „Skrydis virš drakuona lizda", „Spirk žandarui į vartus" ir kt.

XVI-ojo Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydžio absoliučiais nugalėtojais tapo Skuodo biblioteka. Teisę rengti XVII-ąjį sąskrydį atiteko Mažeikiams.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja