Garsi aktorė diskutavo su jaunimu apie kūrybiškumą

Ketvirtadienis, 27 Balandis 2017 15:42

Balandžio 27 dieną Laukuvos bibliotekoje svečiavosi aktorė Kristina Savickytė - Damanskienė. Aktorė vedė paskaitą-diskusiją kūrybiškumo tema su mokiniais.

Susitikime su aktore dalyvavo Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos 1g klasės mokiniai.

Paskaitos metu mokiniai buvo mokomi ne tik atsiskleisti, kaip kūrybiškos asmenybės, bet ir nebijoti laužyti stereotipų ir esamų nuostatų.

Paskaitos metu mokiniai galėjo diskutuoti ne tik su aktore, bet ir tarpusavyje, taip pat dalintis savo patirtimi.

Kūrybiškumas turi augti kartu su mokiniais, nebijant suklysti, ar išsiskirti iš bendraamžių.

Tą pačią dieną susitikimas su garsia aktore vyko ir Upynoje. Kristina Savickytė - Damanskienė 7-10 metų vaikams vedė skaitymo skatinimo užsiėmimą "Mano mylimos knygos".

Jolanta Kairienė, Laukuvos filialo bibliotekininkė ir Giedrė Leškienė, Upynos filialo bibliotekininkė