Algirdo Amšiejaus vizitas bibliotekoje

Trečiadienis, 26 Balandis 2017 07:27

Balandžio 24 dieną į Šilalės rajono savivaldybės viešąją biblioteką rinkosi bitininkai, sodininkai, Aleksandro Stulginskio universiteto docento ir mokslų daktaro bei TV laidų vedėjo Algirdo Amšiejaus gerbėjai. Čia svečias skaitė paskaitą apie bičių laikymą, sodo priežiūrą, medaus naudą žmogaus organizmui, dalijosi kitais sveikatos patarimais. A. Amšiejaus klausėsi pilnutėlė salė. Šis susitikimas – vienas iš Nacionalinės bibliotekų savaitės renginių.

Įdomu tai, kad žymų bitininką A. Amšiejų pasitiko Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis" mažieji. Pastarieji buvo persirengę bitutėmis. Svečias liko sužavėtas tokiu originaliu pasitikimu ir dėkojo vaikams už šaunią įžangą į jo paskaitą.

Tą pačią dieną bibliotekoje atidaryta Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis" inicijuota Tarptautinė kūrybinių darbų paroda „Mes saugome bites".

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos inf., R. Norvilienės nuotr.