Kviečiame į "vebinarą" apie saugų internetą

Vasario 1 dieną, penktadienį, 10.00 val., įvyks tiesioginė internetinė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ministudijos. Transliacijos tema - „Kaip užtikrinti saugesnį vaikų bendravimą internetu ir mobiliuoju telefonu?" Papasakosime apie projekto „Saugus internetas" renginius, psichologas R. Povilaitis suteiks informacijos apie saugesnį vaikų elgesį internete ir mobiliaisiais telefonais, o transliacijos pabaigoje atsakysime į jūsų pateiktus klausimus.

Transliacijoje dalyvaus „Langas į ateitį" darbuotojai:

Loreta Križinauskienė - asociacijos „Langas į ateitį" direktorė

Dr. Robertas Povilaitis – psichologas, viešosios įstaigos „Vaikų linija" vadovas

Transliacijos metu galėsite užduoti klausimus jos dalyviams naudojantis elektronine klausimų uždavimo forma:

Tikimės aktyvaus Jūsų dalyvavimo!

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Internetinė paskaita vyks Šilalės viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje (Ia.).