Vyksta registracija į anglų k. pamokėles bibliotekoje

MB „Veiklos sodas" jau nuo spalio 1 dienos kviečia mažuosius šilališkius į linksmąsias anglų kalbos pamokėles, vyksiančias Šilalės viešojoje bibliotekoje. Ankstyvas užsienio kalbos mokymasis lavina vaikų mąstymą, kūrybiškumą ir padeda pasiruošti mokyklai. Be to, pamokėlės vyks visai šalia namų – Šilalės miesto centre įsikūrusioje bibliotekoje.

Programa:

Mamos ir vaiko anglų kalbos pasaulis su 3 metukų vaikučiais;

Linksmoji anglų kalbos pamokėlė 4-5 ir 6-8 metukų vaikučiams.

Maži vaikai yra itin imlūs kalboms. Užsienio kalbos pamokos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams padeda įgyti įvairių, ne tik kalbinių gebėjimų. Tyrimais įrodyta, kad kalbos centrai smegenyse aktyviausiai vystosi dar iki vaikui pradedant lankyti mokyklą. Tad lengviausiai užsienio kalbos mokomasi ir geriausių rezultatų pasiekiama nepradėjus lankyti mokyklos – iki septynerių metų. Nors kalbų mokymasis ikimokykliniame amžiuje atrodo kaip nerūpestingas žaidimas, tai padeda svarbius pamatus ateičiai.

Informacija ir registracija mob. +370 685 340 46 arba facebook /vaikuveiklossodas

MB „Veiklos sodas" ir Šilalės viešosios bibliotekos inf.