NEMOKAMI SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI BIBLIOTEKOJE!

Pirmadienis, 06 Gegužė 2019 12:53

Projektas „Prisijungusi Lietuva": efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė" kviečia gyventojus registruotis į skaitmeninio raštingumo mokymus Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Pradedančiųjų mokymo programa „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok". Mokymų trukmė – 18 val.

Jei jau turite pagrindinius skaitmeninius įgūdžius, kviečiame pagilinti savo žinias kitose pažengusiųjų programose, kurių trukmė 6 val.

Registruotis į mokymus galite telefonu 8 618 191 67 arba el. paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba užeiti į Šilalės viešosios bibliotekos interneto skaityklą (I a.).

Mokymosi metu Jūs išmoksite:

- naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.

- rengti tekstinius dokumentus ir juos redaguoti.

- saugiai naršyti internete, ieškoti ir rasti aktualios informacijos.

- bendrauti ir dalytis informacija internete su artimaisiais ir draugais.

- naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis.

Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus.

Kviečiame ateiti, užsiregistruoti ir atrasti skaitmenines galimybes savo bibliotekoje.