Fondo „Švieskime vaikus“ dovana pasiekė Šilalės biblioteką

Penktadienis, 05 Spalis 2018 15:07

Penktadienį Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankėsi labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus" direktorė Vaida Mandrijauskaitė.

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus" kasmet skalbia Nacionalinį vaikų literatūros konkursą, kurio metu atrenka geriausias vaikams parašytas knygas ir jas išleidžia. Šiais metais išleistos A. Raugaitės „Tik ateinantys žodžiai", E. Launikonytės „Pelėnas, Varlėnas ir Bobo", R. Montvilaitės „Septyni paukščių įstatymai" ir kt. Susirinkusiems vaikams viešnia pristatė devynias šiais metais fondo išleistas knygas.

Visas šias knygas fondas dovanojo mūsų rajono bibliotekoms ir jos netrukus pasieks mūsų jaunuosius skaitytojus.

Susitikimo metu fondo vadovė bendravo su vaikais ir, išgavusi jų pažadą skaityti, visiems padovanojo po vieną A. Jurašiaus knygelę „Pypas ir jo nutikimai".

Vyr. bibliotekininkė (metodininkė) Stefa Minutaitė
Foto Vilma Stancelienė