100 knygų Obelyno filialo bibliotekai

Antradienis, 12 Birželis 2018 09:27

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas valstybės šimtmečio proga paskelbė akciją #100V16 ir nusprendė šimtą knygų padovanoti burtų keliu atrinktoms įstaigoms ir organizacijoms. Per Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną instituto administracija pradžiugino visas mokyklas ir bibliotekas, užregistravusias pageidavimą papildyti fondus leidiniais. Tokiu būdu į Obelyno biblioteką atkeliavo bet 100 literatūros kritikos, tautosakos ir poezijos knygų.

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas ne tik padovanojo 100 knygų, bet ir pakvietė  atvykti į ekskursiją Vileišių rūmuose. Tad birželio 8 d. būrelis Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų vyko į Vilnių, į Lietuvių literatūros ir tautosakos institutą.  Su kolegomis apžiūrėję Vileišių rūmų ansamblį, toliau  pasukome į Angelų kalvą (Trakų rajone, Užugiryje), kur įkurdintas ir bibliotekininkus globojantis angelas.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė, Staselės Pudžemienės nuotr.