Pirmoji lietuviška interneto biblioteka vaikams ir jaunimui!

Pirmadienis, 14 Gegužė 2018 16:55

Pirmąją knygą „Vyturys" išleido dar 1985 metais. Jaunuosius skaitytojus (dabartinių jaunųjų skaitytojų mamas ir tėčius) daugybę metų džiuginęs geriausiomis lietuvių ir užsienio autorių knygomis, „Vyturys" 2001 m. pamojo sparnu... Bom-čiri-vir-bim-bap!! Už lango 2015-ieji, ir „Vyturys" vėl čia! 30-ąjį jubiliejų jis pasitinka nauju elektroniniu rūbu. Tai internetinė biblioteka vaikams ir jaunimui. Tęsdami tradiciją, skaitytojams „Vyturys" siūlo tik pačias pačiausias, didelių ir mažų ekspertų atrinktas knygas, įrodžiusias savo vertę ir visiems laikams atradusias vietą mūsų širdyse ir lentynose.

Ką rasiu

- bibliotekoje yra beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Skiltyje KNYGOS pateikiamos nuorodos į visas knygas (suskirstytos pagal apytiksles amžiaus grupes). Skiltyje MOKYKLAI pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases.

- Greičiausias būdas sužinoti ar kūrinys yra bibliotekoje per paieškos funkciją. Kūriniai randami pagal autorius, pavadinimus, dalis – pagal veikėjų vardus.

Kaip prisijungti?

- Skaitytojams, norintiems iki metų pabaigos nemokamai naudotis prieiga prie skaitmeninės bibliotekos iš savo mobilių įrenginių ar kompiuterio, bibliotekos darbuotojas turi išduoti „ Dovanos kodą". Jį skaitytojas privalo suvesti į atitinkamai pažymėtą registracijos formos laukelį kurdamas asmeninę paskyrą www.vyturys.lt svetainėje.

Vaikų literatūros skyriaus inf.