Susipažino su Portugalijos bibliotekų veikla

Trečiadienis, 25 Spalis 2017 11:39

Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų vadovai spalio 2-9 dienomis lankė Portugalijos bibliotekas. Tarptautiniame gerosios patirties mobilumo savaitėje dalyvavo ir Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė.

Nors daugelis bibliotekų įsikūrusios istoriniuose statiniuose, saugančiuose gilią ir gražią šalies istoriją, kiekviena jų savita savo darbo stiliumi, partnerių gausa, lankytojų aptarnavimui skirtų erdvių įrengimu.

Bibliotekų vadovai buvo itin šiltai sutinkami. Buvo organizuotos mini konferencijos, pristatomos ne tik bibliotekų istorijos ir jų veikla, bet ir supažindinama ir su vietos įžymybėmis.

Pasak A. Noreikienės, kolegos domėjosi bibliotekų finansavimu, jų aprūpinimu knygomis, skaitytojų aktyvumu, bibliotekininkų darbo krūviu, mobilių paplūdimio bibliotekų veikla ir kitais aktualiais klausimais.

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos inf.