Trečiadienis, 08 Balandis 2020 16:25

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka pradėjo gaminti naujo modelio apsauginius veido skydus, kurie, tikimasi, bus dar patogesni. Juk medikams su šiais skydais tenka praleisti valandų valandas, todėl komfortas ir patogumas šiuo atveju yra labai svarbūs.

Trečiadienis, 08 Balandis 2020 12:17

Rašytojų klubas atveria prieigą prie vykusių renginių įrašų. Tad maloniai kviečiame išsirinkti ir stebėti poezijos vakarus ir susitikimus su rašytojais.

Trečiadienis, 08 Balandis 2020 07:54

Lygiai po mėnesio, gegužės 8 dieną, vyks Europos egzaminas. Konkurso, skirto Europos dienai paminėti, dalyviai galės pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt. jau vienuoliktą kartą vyksiančiame „Europos egzamine". Šiais metais išskirtinis dėmesius bus skiriamas Europos Sąjungos žaliojo kurso ir prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusios Europos prioritetams.

Antradienis, 07 Balandis 2020 21:52

Garsinės knygos yra puiki alternatyva tradicinėms. Karantino laikotarpiu tai puikus būdas atrasti kitokį skaitymo džiaugsmą!

Antradienis, 07 Balandis 2020 14:28

Stengiamės būti naudingi ir kiek įmanoma padėti Jums konsultuojant šiuo metu aktualiais el. paslaugų klausimais: apsipirkimo internetu, el. bankininkystės ir kt.

Antradienis, 07 Balandis 2020 11:08

„Labaiteatras" dovanoja mažiesiems didelį susidomėjimą sulaukusį spektaklį „Siaubo pasakos", kurį nemokamai galite stebėti namie su visa šeima. Įdomus faktas, kad spektaklis yra paremtas pagal mūsų kraštiečio Norberto Vėliaus surinktą lietuvių liaudies sakmių knygą „Sužeistas vėjas". Šis spektklis buvo rodomas gyvai mūsų bibliotekoje prieš keletą metų, kuomet buvo švenčiamas Šilalės miesto gimtadienis.

Pirmadienis, 06 Balandis 2020 11:15

Penktadienis, 03 Balandis 2020 07:49

Koronavirusas išsilaiko ant popieriaus, tad grąžinimo įrenginyje rastas knygas dezinfekuojame ir „karantinuojame". Suprantame, kad pasiilgote knygų, tačiau leidinių neišduosime iki karantino pabaigos.