Pirmadienis, 23 Lapkritis 2020 15:21

Ketvirtadienis, 19 Lapkritis 2020 15:20

Ketvirtadienis, 19 Lapkritis 2020 14:03

Lietuvos viešųjų bibliotekų duris papuošė išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems". Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją. Pirmasis žingsnis jau padarytas – bibliotekose vieningai taikomi infrastruktūriniai sprendimai, tobulinamos darbuotojų kompetencijos, kuriamos naujos paslaugos Autizmo spektro (ASS) ir kitų kalbos, komunikacijos ir elgesio sutrikimų turintiems lankytojams.

Ketvirtadienis, 19 Lapkritis 2020 08:29

Tai yra aštuntoji Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Online: pasaulio šilališkiai" tiesioginė transliacija, kuri vyks lapkričio 25 dieną, 15 val., per bibliotekos facebook.

Antradienis, 17 Lapkritis 2020 17:01

Kviečiame į virtualią prezentaciją „Lubinų kava". Netradicinę kavą ir jos paruošimo subtilybes pristatys „Ekologiška lubinų kava" atstovė Danguolė Bagdonavičiūtė.

Pirmadienis, 16 Lapkritis 2020 13:44

Iš Šilalės kilęs Paulius Briedis yra inžinierius, robotikos entuziastas, VšĮ „Robotikos mokykla" įkūrėjas, pelnęs pripažinimą Lietuvoje ir užsienyje kurdamas vienetines robotines sistemas, vienas iš iniciatorių, pradėjęs 3D spausdintuvu medikams gaminti apsauginius veido skydus. Jis taip pat yra pirmasis ir kol kas vienintelis Šilalės viešosios bibliotekos globėjas.

Ketvirtadienis, 12 Lapkritis 2020 08:59

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems". Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją. Pirmasis žingsnis jau padarytas – bibliotekose vieningai taikomi infrastruktūriniai sprendimai, tobulinamos darbuotojų kompetencijos, kuriamos naujos paslaugos Autizmo spektro (ASS) ir kitų kalbos, komunikacijos ir elgesio sutrikimų turintiems lankytojams.

Antradienis, 10 Lapkritis 2020 12:54

Nuo š. m. lapkričio 9 d. iki kol Lietuvos Respublikos teritorijoje bus atšauktas karantinas Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos struktūriniuose padaliniuose paslaugos teikiamos šia tvarka: